Szkic chłopca Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej z motywem szkicu chłopca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Szkic chłopca Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta


Magnes komunijny ze szkicem chłopa z różańcem to magnes, który jest prosty w wyglądzie, ale to właśnie nią zachwyca większość naszych klientów. W centralnej części umieszczona została grafika chłopca trzymającego różaniec między dłońmi, co wskazuje, że produkt idealnie będzie pasować do chłopięcej komunii świętej.

Sam magnes nie posiada żadnych dodatkowych grafik, a jedynie osadzony jest na plastrze brzozy i to ona staje się głównym tłem magnesu.

W centralnej części umieścić możemy także imię, datę wydarzenia, czy też dowolny napis, dzięki którym możemy w pełni personalizować całą kompozycję i dobierać dodatkowe elementy, które na magnesie powinny się pojawić wedle naszego życzenia.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm