Hostia Magnes na lodówkę Plaster brzozy Komunia

Pierwsza komunia święta to wyjątkowa uroczystość, która trwale zapisuje się zarówno w pamięci dziecka, jak i zaproszonych gości.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Hostia Magnes na lodówkę Plaster brzozy Komunia


Pierwsza komunia święta to wyjątkowa uroczystość, która trwale zapisuje się zarówno w pamięci dziecka, jak i zaproszonych gości. Właśnie tym gościom warto podziękować za ich obecność, za wspólne przeżywanie radosnych chwil przyjęcia przez dziecka komunii. W jaki sposób to zrobić?

Najlepiej wręczając drobny upominek, które zapisze się w ich pamięci i sprawi, że radośnie będą witać każdy dzień. Takim upominkiem może być magnes na lodówkę, wykonany z plastra brzozy, ozdobiony motywem hostii. To skromny, a zarazem piękny, starannie wykonany upominek, który wywoła wiele wzruszeń.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych