Anemone Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z motywem kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe przeżycie zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców i pozostałych bliskich. Dlatego też warto zgromadzić wokół dziecka osoby, które wspólnie z nim przeżywać będą to otrzymanie duchowych darów, które będą świadkami przyjęcia Eucharystii. W jaki sposób jednak poprosić bliskich o to, by byli wraz z nami?

Najlepiej wykorzystać do tego drewniane zaproszenie I Komunia Święta, ozdobione graficzną ramką i motywem pięknych anemonów. Delikatne kwiaty w połączeniu z nowoczesną ramką stanowią prawdziwe zaskoczenia, ale i zachwycają swoim pięknem. Ten motyw nie odciąga jednak uwagi od treści zaproszenia, stając się pięknym uzupełnieniem i tworząc zachwycającą całość.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych