Anemone Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Anemone Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe przeżycie zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców i pozostałych bliskich. Dlatego też warto zgromadzić wokół dziecka osoby, które wspólnie z nim przeżywać będą to otrzymanie duchowych darów, które będą świadkami przyjęcia Eucharystii. W jaki sposób jednak poprosić bliskich o to, by byli wraz z nami?

Najlepiej wykorzystać do tego drewniane zaproszenie I Komunia Święta, ozdobione graficzną ramką i motywem pięknych anemonów. Delikatne kwiaty w połączeniu z nowoczesną ramką stanowią prawdziwe zaskoczenia, ale i zachwycają swoim pięknem. Ten motyw nie odciąga jednak uwagi od treści zaproszenia, stając się pięknym uzupełnieniem i tworząc zachwycającą całość.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również