Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem

Drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka to wyjątkowy i piękny sposób na zachowanie wspomnień z tego ważnego dnia. To nie tylko zwykłe pudełko, ale również osobisty element, który możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb i gustów.


Pudełko zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje mu trwałość i elegancję. Jego solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne przechowywanie różnych pamiątek, takich jak zdjęcia, świece komunijne, czy inne drobne upominki. Jest to również doskonały sposób na przechowywanie świętych kartek, modlitewników lub innych przedmiotów religijnych związanych z Pierwszą Komunią Świętą.


Co czyni to pudełko wyjątkowym i unikalnym, to możliwość umieszczenia na jego wieczku zdjęcia dziecka. Dzięki temu personalizacji, pudełko staje się jeszcze bardziej osobiste i odzwierciedla wyjątkowość tej uroczystości. Możemy wybrać dowolne zdjęcie dziecka, które najlepiej oddaje jego radość i duchowość tego dnia. Wzorek umieszczony poniżej zdjęcia dodaje uroku i piękna całej kompozycji.


Ta pamiątka ma również inne praktyczne zastosowanie - może służyć jako ozdoba i element dekoracyjny, który wprowadzi do naszego domu atmosferę sakralną. Może stanowić element wystroju na komodzie, półce czy biurku, przypominając nam o ważnym wydarzeniu w życiu naszego dziecka.


Nie tylko ceremonia Komunii Świętej jest ważna, ale również chwile spędzone z rodziną i bliskimi podczas tego wyjątkowego dnia. Pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej daje nam możliwość przechowywania wspomnień z tego okresu w bezpieczny i piękny sposób. Dzięki niemu będziemy mogli wracać do tych wyjątkowych momentów w przyszłości.


Podsumowując, Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze zdjęciem dziecka i wzorkiem poniżej to wyjątkowy produkt, który pozwala nam zachować i przechowywać nie tylko nasze wspomnienia, ale także duchowość i emocje związane z tym niezwykłym dniem. To również doskonały prezent dla naszych najbliższych, którym chcemy podarować coś wyjątkowego i osobistego.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka: do kupienia oddzielnie

 

Treść pudełka

Możesz wybrać przykładową treść pudełka lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych, zdjęcia i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.