Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Rumianek

Drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem rumianku i dowolnym zdjęciem w środku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Rumianek


Pamiątka I Komunii Świętej w formie otwieranego, drewnianego pudełka z motywem kwiatów rumianku jest idealnym prezentem dla dziecka obchodzącego ten wyjątkowy moment w życiu. To niezwykle piękne i starannie wykonane pudełko zachwyci każdego swoim unikalnym designem.


Motyw kwiatów rumianku, który zdobi zewnętrzną powierzchnię pudełka, symbolizuje delikatność, spokój oraz harmonię. To piękny wybór dla tych, którzy pragną przekazać wyjątkowe wartości, jakie towarzyszą świętem Pierwszej Komunii Świętej. Kwiaty rumianku są również od wieków kojarzone z dobrocią, czystością i bliskością natury, co dodaje temu produktem jeszcze większej wartości emocjonalnej.


Wnętrze tego eleganckiego pudełka jest równie wyjątkowe jak jego zewnętrzna część. Możliwość personalizacji tekstu podziękowania oraz dodania dowolnego zdjęcia sprawia, że pudełko staje się nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także osobistą i niepowtarzalną pamiątką. Dziecko oraz wszyscy goście będą mieli również możliwość zobaczenia swojego wkładu w życie obdarowywanej osoby dzięki umieszczeniu zdjęcia lub dedykacji.


Dodatkowo, drewno jako materiał wykonania pudełka dodaje mu jeszcze większej wartości. Drewno jest naturalne, wytrzymałe i trwałe, dlatego można być pewnym, że ta pamiątka przetrwa wiele lat i będzie mogła zostać zatrzymana na dłużej. To również ekologiczny wybór, który promuje zrównoważony styl życia.


Ponadto, warto wspomnieć, że to nie tylko idealny prezent dla osoby obchodzącej Pierwszą Komunię Świętą, ale także doskonała propozycja dla rodziców, dziadków czy chrzestnych, którzy szukają wyjątkowego podziękowania dla gości weselnych. Każdy, kto otrzyma tak pięknie personalizowane pudełko, poczuje się doceniony i zobaczy, jak bardzo ważny jest w życiu obdarowanego.


Wnioski końcowe: Pamiątka I Komunii Świętej w formie otwieranego, drewnianego pudełka z motywem kwiatów rumianku to piękna i osobista pamiątka, która zachwyci zarówno małych jubilatów, jak i ich bliskich. Starannie wykonane pudełko z możliwością personalizacji tekstu podziękowania oraz zdjęcia sprawia, że każdy egzemplarz staje się unikalny i niepowtarzalny. Dodatkowo, drewno jako materiał wykonania pudełka nadaje mu trwałość i ekologiczny charakter. To idealny prezent dla osób poszukujących wyjątkowej pamiątki, która będzie przypominać o ważnych momentach w życiu i wartościach, które towarzyszą Pierwszej Komunii Świętej.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka: do kupienia oddzielnie

 

Treść pudełka

Możesz wybrać przykładową treść pudełka lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych, zdjęcia i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.