Nowy

Drewniane zaproszenia I Komunia Święta Rumianek

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z kwiatami rumianku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Święta Rumianek


Szukasz czegoś wyjątkowego, aby uczcić Pierwszą Komunię Świętą swojego dziecka? Nasze drewniane zaproszenia są idealne - eleganckie, znaczące i piękne! Te unikalne, spersonalizowane zaproszenia zawierają motyw kwiatów rumianku, który doda odrobinę wyrafinowania do Waszego wielkiego dnia.

Ich ponadczasowy design sprawi, że będą one pamiątką na lata. Każde zaproszenie jest profesjonalnie wykonane z naturalnego drewna, dzięki czemu każde zaproszenie nie jest takie same - przypominając wszystkim o wyjątkowości tego dnia!

Z tymi wspaniałymi zaproszeniami możecie stworzyć niezapomnianą atmosferę, która z pewnością wniesie radość i piękno do tego ważnego wydarzenia. Stwórzmy zapraszającą przestrzeń do powitania rodziny i przyjaciół - pozwól nam pomóc dzielić się Twoją uroczystością z naszymi unikalnymi drewnianymi zaproszeniami!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.