Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Rumianek

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem rumianku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Rumianek


Szklane tafle z dowolnym tekstem i motywem rumianka to piękne pamiątki I Komunii Świętej, które stanowią doskonały sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w życiu dziecka. Rumianek, symbol piękna i niezawodnej ochrony, idealnie wpisuje się w atmosferę Komunii Świętej, tworząc unikalny i niepowtarzalny wzór.


Nasze szklane tafle są wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantując trwałość i estetykę przez wiele lat. Każda tafle jest ręcznie zdobiona, a motyw rumianka jest precyzyjnie wypalany na szkle, aby zapewnić trwałość i głębię kolorów.


Nasza oferta obejmuje również personalizację tafli - możesz wybrać dowolny tekst, który zostanie umieszczony na tafli obok motywu rumianka. Może to być imię i data Komunii Świętej, modlitwa, czy inny sentymentalny tekst, który ma znaczenie dla Ciebie i Twojego dziecka. Dzięki temu, szklana tafle staje się jeszcze bardziej spersonalizowaną pamiątką, która przypomina o ważnym wydarzeniu w życiu.


Nasze szklane tafle z motywem rumianka są nie tylko eleganckimi i gustownymi pamiątkami I Komunii Świętej, ale również pełnią funkcję dekoracyjną. Możesz je umieścić na kredensie, komodzie, czy wieszając na ścianie, gdzie będą pięknie prezentować się w każdym wnętrzu. Stanowią one doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która przeżywa ten niezwykły dzień.


Zamówienie naszych szklanych tafli z motywem rumianka to inwestycja w wyjątkową pamiątkę, która przetrwa przez wiele lat i będzie przypominać o ważnym wydarzeniu w życiu Twojego dziecka. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, indywidualne podejście do klienta oraz szeroki wybór wzorów i kolorów. Wybierz nasze szklane tafle i zachowaj niezapomniane chwile związane z I Komunią Świętą na zawsze!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.