Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Szkic chłopca

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Szkic chłopca


Pamiątki I Komunii Świętej w postaci szklanej tafli z motywem szkicu modlącego się chłopca są wyjątkowym i osobistym upominkiem, który pozwala uwiecznić ważne chwile w życiu dziecka. Ta unikalna forma pamiątki czyni ją nie tylko piękną dekoracją, ale również trwałym przypomnieniem duchowego znaczenia tego wyjątkowego momentu.


Szklane tafle, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego i wysokiej jakości szkła, w połączeniu z eleganckim szkicem modlącego się chłopca, tworzą kompozycję, która emanuje spokojem i pięknem. Tekst umieszczony na tafli może być dowolny - można wybrać fragment modlitwy, imię dziecka lub nawet dedykację. To pozwala każdemu klientowi dostosować pamiątkę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.


Precyzja i szczegółowość wydruku sprawiają, że nawet najdrobniejsze detale zostają oddane w imponujący sposób, tworząc efekt końcowy, który zachwyca zarówno odbiorcę, jak i obdarowanego.


Pamiątki I Komunii Świętej w postaci szklanej tafli z motywem szkicu modlącego się chłopca są również doskonałym prezentem dla bliskich. Ich wyjątkowy charakter sprawia, że są idealne na wiele okazji, takich jak rocznice pierwszej komunii świętej czy urodziny. Mogą być umieszczone na ścianie, regale lub biurku, dodając elegancji i osobistej atmosfery każdemu wnętrzu.


Warto podkreślić, że pamiątka jest nie tylko ozdobą, ale także wyrazem wiary i duchowości. Chłopiec modlący się na taflach szklanych przypomina o znaczeniu komunii świętej jako ważnego sakramentu, który umacnia wiarę dziecka i wprowadza je w więź z Bogiem.


Dla tych, którzy szukają wyjątkowego i niepowtarzalnego podarunku na I Komunię Świętą, pamiątka w postaci szklanej tafli z dowolnym tekstem z motywem szkicu modlącego się chłopca stanowi idealne rozwiązanie. Każda taka tafelka jest starannie wykonana z myślą o zachowaniu piękna i trwałości na wiele lat.


Zamówienie takiej pamiątki to doskonały sposób na uczczenie ważnego dnia w życiu dziecka i stworzenie czegoś, co będzie przypominać o tym wyjątkowym momencie przez wiele lat. Ta unikalna forma pamiątki staje się nie tylko przedmiotem dekoracyjnym, ale również wartościowym i osobistym wspomnieniem, które można przechowywać i doceniać na zawsze.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.