Nowy

Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta Rumianek

Drewniane, ozdobne zaproszenia na I Komunię Świętą z kwiatami rumianku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta Rumianek


Przedstawiamy naprawdę wyjątkowe zaproszenie na najważniejsze i najświętsze wydarzenie w życiu Twojego dziecka: jego Pierwszą Komunię Świętą! Pozwól im uczcić ten doniosły dzień w stylu tych wyjątkowych drewnianych zaproszeń.

Dzięki spersonalizowanemu tekstowi zaproszenia oraz motywowi rumianku połączonemu z dekoracyjnym kształtem, te ponadczasowe egzemplarze zrobią wrażenie na gościach i będą pielęgnowane na zawsze!

Używając tylko najwyższej jakości materiałów, tworzymy zaproszenia, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić czas, czy charakter swojego wydarzenia, z naszą pomocą Twoja wizja może stać się rzeczywistością.

 Kiedy nadejdzie czas, aby zapamiętać ten wyjątkowy dzień, pozwól nam zająć się tworzeniem trwałych pamiątek. Pozwól, aby nasz zespół zamienił to, co w przeciwnym razie mogłoby zostać zapomniane, w coś, co warto pielęgnować przez lata. Przekonaj się o tym już dziś, zamawiając swoje własne spersonalizowane zaproszenia drewniane - idealne do upamiętnienia Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.