Chłopiec Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z wizerunkiem chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chłopiec Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


W jaki sposób zaprosić gości na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej? Jak wyrazić życzenie, by goście wspólnie z nami przeżywali przyjęcie przez syna Eucharystii? Warto wykorzystać do tego drewniane zaproszenie I Komunia Święta, ozdobione motywem chłopca.

Takie zaproszenie zachwyca swoim pięknem i starannym wykonaniem. Motyw chłopca wspaniale nawiązuje do ceremonii, a jednocześnie nie przytłacza i nie odciąga uwagi od treści zaproszenia, stanowiąc spójną całość. Drewniane zaproszenie, dzięki swojej naturalności oraz delikatności podkreśla jeszcze znaczenie Pierwszej Komunii Świętej, stanie się również wspaniałą pamiątką, która nawet po latach pozwoli powrócić wspomnieniami do tych pięknych i wzruszających dla wszystkich chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych