Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem, koło z kwiatami

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem, koło z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem, koło z kwiatami


Przedstawiamy nasze piękne i spersonalizowane drewniane zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą Twojego dziecka!  Od zdjęć Twojego dziecka po eleganckie tło z marmurowym nadrukiem, te zaproszenia uchwycą każdy szczegół z eleganckim akcentem. Personalizowany tekst zaproszenia może zawierać dowolną wiadomość, co czyni te pamiątki naprawdę wyjątkowymi.

Gdy wyślesz te niezapomniane zaproszenia, Twoja rodzina i przyjaciele będą zachwyceni wspaniałymi złotymi kwiatami otaczającymi zdjęcie w okręgu, gwarantując, że to specjalne wydarzenie zostanie zapamiętane na zawsze.

Nie szukaj dalej i spraw, aby Twoje dziecko z wdziękiem stawiało pierwsze kroki w kierunku dołączenia do swojej wiary dzięki naszym pięknym drewnianym zaproszeniom! Pozwólcie nam pomóc stworzyć namacalne przypomnienia o tym świętym wydarzeniu, które przetacza się przez pokolenia rodzin.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.