Drewniane zaproszenia I Komunia Święta ze zdjęciem, serce z eukaliptusa

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Święta ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Powitaj swoich gości na ważnej, radosnej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka, za pomocą tych wspaniałych drewnianych zaproszeń. Zaprojektowane z najwyższą szczegółowością, aby uchwycić wydarzenie w całym jego pięknie, każde zaproszenie zawiera motyw zdjęcia Twojego dziecka osadzonego wewnątrz złotego serca, otoczonego wspaniałymi zielonymi liśćmi eukaliptusa.

Spersonalizuj tekst zaproszenia, aby uczynić je całkowicie wyjątkowym i specjalnym dla Twojego dziecka, co sprawi, że będzie ono niezapomnianą pamiątką na lata.

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i ukochanych do wspólnego świętowania tego wielkiego kamienia milowego za pomocą zaproszenia, które ma w sobie zarówno ciepły sentyment, jak i ponadczasową klasę.

Uhonoruj ten przełomowy moment jedynym w swoim rodzaju zaproszeniem o niepowtarzalnym uroku i elegancji, które z pewnością pozostawi niezatarte wrażenie na wszystkich obecnych.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.