Drewniane zaproszenia I Komunia Święta ze zdjęciem, serce z eukaliptusa

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Święta ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Powitaj swoich gości na ważnej, radosnej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka, za pomocą tych wspaniałych drewnianych zaproszeń. Zaprojektowane z najwyższą szczegółowością, aby uchwycić wydarzenie w całym jego pięknie, każde zaproszenie zawiera motyw zdjęcia Twojego dziecka osadzonego wewnątrz złotego serca, otoczonego wspaniałymi zielonymi liśćmi eukaliptusa.

Spersonalizuj tekst zaproszenia, aby uczynić je całkowicie wyjątkowym i specjalnym dla Twojego dziecka, co sprawi, że będzie ono niezapomnianą pamiątką na lata.

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i ukochanych do wspólnego świętowania tego wielkiego kamienia milowego za pomocą zaproszenia, które ma w sobie zarówno ciepły sentyment, jak i ponadczasową klasę.

Uhonoruj ten przełomowy moment jedynym w swoim rodzaju zaproszeniem o niepowtarzalnym uroku i elegancji, które z pewnością pozostawi niezatarte wrażenie na wszystkich obecnych.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.