Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i sercem z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa


Szklane tafle z dowolnym tekstem i zdjęciem dziecka w sercu z liści eukaliptusa są idealną pamiątką I Komunii Świętej, która zachwyci każdego. Ta unikalna forma upamiętnienia tego ważnego wydarzenia w życiu dziecka z pewnością przyciągnie uwagę swoją elegancją i niepowtarzalnością.


Pamiątka ta wykonana jest z wysokiej jakości szkła, które nadaje jej trwałość i ekskluzywny wygląd. Możesz spersonalizować tafle dowolnym tekstem, który będzie stanowił wyjątkową dedykację dla twojego dziecka. Dzięki temu, pamiątka ta stanie się nie tylko przedmiotem do podziwiania, ale również wartościowym źródłem wspomnień i sentymentów.


Dodatkowo, zdjęcie dziecka umieszczone w sercu wykonanym z liści eukaliptusa dodaje temu produktowi niepowtarzalnego uroku. Motyw eukaliptusa, symbolizujący świeżość i nowe początki, doskonale wpisuje się w duch Komunii Świętej, która jest kolejnym etapem rozwoju duchowego dziecka.


Tafle ze zdjęciem dziecka w sercu z liści eukaliptusa mogą być wspaniałym prezentem dla najbliższych rodzinie i przyjaciołom, którzy uczestniczą w tym wyjątkowym dniu. To nie tylko pamiątka, ale również wyjątkowy sposób na podziękowanie za ich obecność i wsparcie w tym ważnym momencie.


Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania tekstu i wyboru zdjęcia, ta pamiątka może być absolutnie unikalna dla twojego dziecka. To doskonały sposób na uwiecznienie pięknych chwil związanych z I Komunią Świętą i stworzenie czegoś, co zostanie z tobą na zawsze.


Nie zwlekaj i zamów już dziś szklaną tafle z dowolnym tekstem i zdjęciem dziecka w sercu z liści eukaliptusa, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę tego istotnego momentu w życiu twojego dziecka. Bądź pewien, że to wyjątkowe dzieło sztuki zostanie docenione przez całą rodzinę i będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji