Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i sercem z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa


Niezwykłą pamiątką I Komunii Świętej jest satynowa, półprzezroczysta ozdoba w kształcie serca, ozdobiona delikatnym lisem eukaliptusa. Ta elegancka i subtelna dekoracja stanowi idealny sposób na uwiecznienie tego ważnego momentu w życiu Twojego dziecka.


Satynowa faktura nadaje temu unikalnemu przedmiotowi wyjątkowego wyglądu, podkreślając jednocześnie jego delikatność. Półprzezroczystość dodaje mu lekkości i sprawia, że jest ono prawdziwym klejnotem, który przyciąga wzrok i zachwyca swoją estetyką. Zastosowanie liści eukaliptusa jako ozdoby daje mu naturalny wygląd, wprowadzając element świeżości i harmonii.
Warto również wspomnieć o możliwości personalizacji tej pamiątki. Dowolny tekst, jaki zechcesz umieścić na tym sercu, może zostać profesjonalnie wyhaftowany lub zadrukowany. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną wyrazić swoje uczucia w sposób szczególny i autentyczny. Możesz umieścić imię i datę Komunii Świętej swojego dziecka, tworząc tym samym jeszcze bardziej osobistą pamiątkę.


Nie można zapomnieć o znaczeniu, jakie ma ten przedmiot jako podarunek dla najbliższych. Satynowa, półprzezroczysta ozdoba w sercu z liśćmi eukaliptusa będzie nie tylko oryginalnym i wyjątkowym upominkiem, ale także trwałym symbolem miłości, wiary i wspomnień. Ta elegancka pamiątka z pewnością zachwyci zarówno dziecko, jak i jego najbliższych, stając się bliskim im przedmiotem na wiele lat.


Na koniec, warto zaznaczyć, że ta wyjątkowa pamiątka I Komunii Świętej jest dostępna w różnych rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Bez względu na to, czy preferujesz mniejszą, bardziej subtelnie ozdobioną wersję, czy większą, bardziej efektowną, możesz być pewien, że jakość wykonania oraz dbałość o detale pozostaną na najwyższym poziomie.


Podsumowując, satynowa, półprzezroczysta pamiątka I Komunii Świętej w kształcie serca z liśćmi eukaliptusa to niezwykły przedmiot, który pozwoli Ci uwiecznić ten ważny moment w życiu Twojego dziecka. Jego elegancja, personalizacja i możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji sprawią, że stanie się ona nie tylko wyjątkową dekoracją, ale także symbolem miłości, wiary i wspomnień.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji