Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Szkic dziewczynki

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem szkicu dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej Szkic dziewczynki


Poszukujesz wyjątkowej i niepowtarzalnej pamiątki na Komunię Świętą dla swojego dziecka? Pragniesz czegoś, co będzie jednocześnie pięknym i osobistym prezentem, który na zawsze będzie przypominał o tym ważnym momencie w życiu Twojej córki lub syna? Jeśli tak, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!


Nasze szklane tafle z dowolnym tekstem z motywem szkicu modlącej się dziewczynki są nie tylko eleganckie, ale także pełne głębi emocjonalnej. Każda tafla jest wykonana z najwyższej jakości szkła, które w połączeniu z delikatnym szkicem modlącej się dziewczynki tworzy wyjątkowy i piękny efekt wizualny.


Co wyróżnia nasze pamiątki I Komunii Świętej to możliwość personalizacji. Możesz wybrać dowolny tekst, który zostanie umieszczony na tafli, dodając tym samym indywidualny akcent do prezentu. Czy to imię i data Komunii Świętej, czy krótki sentencja religijna, możemy spełnić Twoje oczekiwania, aby uczynić tę pamiątkę jeszcze bardziej wyjątkową.


Nie tylko prezentuje się pięknie, ale taka tafla również posiada praktyczne zastosowanie. Może być używana jako dekoracja na półce, komodzie lub biurku, dodając elegancji i uroku każdemu wnętrzu. 


Pamiątka I Komunii Świętej w postaci szklanej tafli z dowolnym tekstem z motywem szkicu modlącej się dziewczynki to idealny sposób na uwiecznienie tego ważnego momentu. Niech ta piękna pamiątka przypomina Twoje dziecko o jego duchowej podróży, a jednocześnie pełni rolę estetycznej ozdoby w domu.


Niezwłocznie zamów swoją szklaną taflę z motywem szkicu modlącej się dziewczynki i spraw, by ten wyjątkowy dzień był uwieczniony na zawsze!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.