Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa

Drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorem serce z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem Serce z eukaliptusa


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze zdjęciem dziecka w sercu i liściach eukaliptusa to wyjątkowy i oryginalny sposób, aby zachować piękne wspomnienie z tego ważnego dnia. To nie tylko praktyczna pamiątka, ale również piękny element dekoracyjny, który można wyeksponować w domu lub przekazać jako prezent dla bliskiej osoby.


Wykonane z wysokiej jakości drewna, pudełko ma solidną konstrukcję, która gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie. Zawiera ono również specjalne miejsce na zdjęcie dziecka, umieszczone w kształcie serca. To idealne rozwiązanie, które pozwala personalizować pudełko, dodając do niego wyjątkowe zdjęcie, które przypominać będzie o tym ważnym wydarzeniu.


Dodatkowo, pudełko jest ozdobione liśćmi eukaliptusa, które nadają mu elegancji i delikatności. Eukaliptus od wieków kojarzony jest z lekkością, świeżością i harmonią, co doskonale oddaje istotę tego sakramentu. Dodatkowo, liście eukaliptusa symbolizują nowy początek i rozwój, co sprawia, że to pudełko stanowi doskonałą pamiątkę pełną pozytywnej energii.


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze zdjęciem dziecka w sercu i liściach eukaliptusa to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również wyjątkowy sposób na upamiętnienie tego ważnego wydarzenia. Idealnie nadaje się jako prezent dla rodziców, chrzestnych lub samego dziecka, którzy chcą zachować pamięć o pierwszym przyjęciu sakramentu Eucharystii.


Dzięki takiemu unikalnemu pomysłowi, każde pudełko staje się niepowtarzalne i pełne emocji. To idealny sposób na przechowanie drogocennych wspomnień, takich jak zdjęcia, karty z życzeniami czy inne drobiazgi, które są ważne dla dziecka i jego rodziny. Pudełko można również wykorzystać jako skarbniczkę na biżuterię lub inne wartościowe przedmioty.


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze zdjęciem dziecka w sercu i liściach eukaliptusa to nie tylko trwały, elegancki i osobisty przedmiot, ale również doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie piękno, tradycję i wartości religijne. To pudełko pozwala na zachowanie duchowego i materialnego dziedzictwa, które przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

Wyjątkowość, piękno i emocje związane z tym produktem przyciągną uwagę klientów, którzy szukają czegoś innego niż standardowe pamiątki. Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, pudełko będzie służyć przez wiele lat, przypominając o tym wyjątkowym dniu w życiu każdego dziecka.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka: do kupienia oddzielnie

 

Treść pudełka

Możesz wybrać przykładową treść pudełka lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych, zdjęcia i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.