Drewniane zaproszenia I Komunia Święta białe kwiaty, rysunkowa dziewczynka

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z białymi kwiatami i rysunkową dziewczynką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Święta białe kwiaty, rysunkowa dziewczynka


Świętuj wyjątkowy dzień dojrzewania w wierze z naszymi zaproszeniami na Pierwszą Komunię Świętą. Nasze drewniane zaproszenia to wyjątkowy sposób na upamiętnienie tego ważnego wydarzenia w duchowej podróży Twojej rodziny.

Białe kwiaty na górze i na dole zaproszenia przywołują piękno i niewinność młodości, a dziewczynka w centrum z krzyżem odzwierciedla boską rolę w tej szczególnej okazji. Spersonalizuj każde zaproszenie wybranym przez siebie tekstem, aby nadać mu kształt czegoś naprawdę wyjątkowego i znaczącego.

Stwórz niezapomniane doświadczenie, gdy Twoi bliscy dołączą do świętowania poprzez te gustowne i delikatne drewniane zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.