Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Ptaszek

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem ptaszka


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Ptaszek


Zaproszenia komunijne drewniane z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów to niezwykle atrakcyjna opcja dla osób poszukujących unikalnych i pięknie wykonanych zaproszeń na ten wyjątkowy dzień. Mając na uwadze obecne trendy ślubne, które coraz częściej opierają się na naturalnych materiałach i elementach, takie zaproszenia stanowią idealne dopełnienie tematycznej oprawy całej uroczystości komunijnej.


Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze zaproszeń komunijnych, jest ich trwałość. Drewniane zaproszenia są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co gwarantuje, że będą one służyć jako pamiątka na wiele lat. Ich solidna konstrukcja i staranne wykonanie sprawiają, że każdy detal został dopracowany, co dodaje im elegancji i prestiżu.


Motyw ptaszka, kościoła i kwiatów doskonale wpisuje się w charakter tego sakramentu. Ptaszek symbolizuje wolność, niewinność i czystość, które są nieodłącznymi cechami dzieci podczas ich pierwszej komunii. Obecność kościoła nawiązuje do miejsca, w którym odbywa się sama ceremonia, a także przypomina o głębszym wymiarze duchowym tego wydarzenia. Natomiast motyw kwiatów reprezentuje piękno, radość oraz rozwój, co doskonale oddaje istotę komunii świętej.


Warto zauważyć, że drewniane zaproszenia komunijne z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów są również łatwe do personalizacji. Można na nich umieścić imię i datę komunii dziecka, co dodatkowo podkreśli ich indywidualny charakter. Dzięki temu każde zaproszenie staje się wyjątkowym prezentem dla gości, którym chcemy przekazać naszą radość i wdzięczność za towarzyszenie nam w tym ważnym dniu.


Podsumowując, zaproszenia komunijne drewniane z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących eleganckiego i nietuzinkowego sposobu zaproszenia gości na uroczystość komunijną. Ich trwałość, wysoka jakość wykonania oraz możliwość personalizacji sprawiają, że są one wyjątkowym wyborem dla tych, którzy pragną podkreślić znaczenie tego sakramentu. 

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych