Nowy

Satynowe, ozdobne zaproszenia na komunię z pleksi Ptaszek

Satynowe, ozdobne zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, ozdobne zaproszenia na komunię z pleksi Ptaszek


Akrylowe, satynowe zaproszenia komunijne z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów są doskonałym wyborem dla rodzin, które pragną dodatkowego elementu elegancji i finezji podczas przygotowań do ważnego dnia w życiu swojego dziecka.


Wykonane z wysokiej jakości akrylu o satynowym wykończeniu, te zaproszenia prezentują się nie tylko niezwykle stylowo, ale także są trwałe i odporne na uszkodzenia. Materiał ten doskonale oddaje delikatność motywów ptaszka, kościoła i kwiatów, tworząc przyjemną harmonię z całością projektu.


Motyw ptaszka symbolizuje wolność, nadzieję i nowe początki, co jest idealnym odzwierciedleniem duchowego wzrostu, jaki towarzyszy Komunii Świętej. Ptak kojarzony jest również z niebiańskim przewodnictwem, stanowiąc piękne przypomnienie o obecności Boga w życiu dziecka.


Motyw kościoła, natomiast, nawiązuje do tradycji religijnych i głębokiej duchowości, która towarzyszy temu sakramentowi. Kościół jest symbolem wspólnoty wierzących i miejsca, gdzie dziecko może zbliżyć się do Boga i odkryć swoje duchowe korzenie.


Natomiast kwiaty, będące kolejnym elementem motywu zaproszeń, symbolizują piękno, czystość i rozwój. Ich delikatność i kolory wprowadzają subtelny akcent do całości projektu, dodając zaproszeniom komunijnym elegancji i uroku.
Wszystkie te elementy są starannie zaprojektowane i umieszczone na tle satynowej powierzchni zaproszenia, nadając im wyjątkowy wygląd. Dodatkowo, możliwość personalizacji takich zaproszeń daje rodzinie szansę stworzenia unikalnego projektu, który idealnie odzwierciedli ich osobisty styl i preferencje.


Zaproszenia komunijne akrylowe, satynowe z motywem ptaszka, kościoła i kwiatów stanowią więc doskonały wybór dla tych, którzy pragną zaprosić bliskich w wyjątkowy sposób. To nie tylko wyraz elegancji i finezji, ale także głębokiego przekazu symbolicznego, który podkreśla znaczenie tego ważnego dnia w życiu dziecka.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych