Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Kościół w kwiatach

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kościoła w kwiatach


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Kościół w kwiatach


Drewniane zaproszenia na I Komunię świetną z motywem kościoła w kwiatach to wyjątkowy produkt, który z pewnością zachwyci wszystkich gości zaproszonych na tę uroczystość. Wykonane z wysokiej jakości drewna, zaproszenia są nie tylko eleganckie, ale także trwałe i odporne na uszkodzenia.


Motyw kościoła w kwiatach nadaje zaproszeniom delikatny i subtelny charakter, idealnie wpasowując się w tematykę pierwszej komunii świetej. Kwiaty symbolizują nie tylko czystość i niewinność dziecka, ale także radość i piękno tego wyjątkowego dnia.


Zapraszając swoich bliskich za pomocą drewnianych zaproszeń, sprawisz, że będą mieli niepowtarzalną pamiątkę z tej ważnej chwili w życiu Twojego dziecka. To także doskonały sposób na pokazanie, że dbasz o każdy szczegół i chcesz, by ta uroczystość była niezapomniana.


Zachęcamy do wyboru drewnianych zaproszeń na I Komunię świetną z motywem kościoła w kwiatach, dzięki którym wszyscy goście poczują się wyjątkowo i docenią Twoją troskę o każdy detal tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również