Szkic dziewczynki Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem szkicu dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic dziewczynki Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Rodzice, uczcijcie Pierwszą Komunię Świętą Waszego dziecka w pięknym stylu dzięki tym wspaniałym drewnianym zaproszeniom od nas! Dzięki przemyślanemu szkicowi dziewczynki modlącej się na z różańcem w ręku i ozdabiającej głowę pięknym wiankiem z kwiatów, to zaproszenie oddaje atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Dodatkowo, możesz dodać spersonalizowane szczegóły dotyczące Twojej uroczystości, aby odbiorcy zapamiętali je na długo, co sprawi, że będzie ona jeszcze bardziej wyjątkowa!

Nasze zaproszenia z pewnością sprawią, że pierwsza komunia święta Twojego dziecka zapadnie w pamięć i będzie to dzień pełen wrażeń. To jest naprawdę zaproszenie, którego nigdy nie zapomnisz!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.