Pudrowe róże Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Spraw, aby Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka była niezapomniana dzięki tym pięknym drewnianym zaproszeniom. Zaproszenia te, idealne do podniesienia nastroju i nadania tonu temu specjalnemu wydarzeniu, posiadają ozdobny motyw kwiatowy z pudrowanych róż na górze i na dole.

Upewnij się, że dodasz osobisty akcent do każdego zaproszenia z personalizowanym tekstem w środku. Niech Twoi goście wiedzą, że to będzie wydarzenie, które zapamiętają! Z jednym z tych zaproszeń możesz mieć pewność, że wszyscy wiedzą jak ważny i wyjątkowy jest ten dzień dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nasze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą są nie tylko uniwersalne, ale również wyjątkowe. Bądź kreatywny, baw się i spraw, aby każde indywidualne zaproszenie było czymś wyjątkowym!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również