Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem


Przedstawiamy idealny sposób na uczczenie I Komunii Świętej! Te zaproszena na Pierwszą Komunię Świętą są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby rozpocząć świętowanie.

Pięknie wykonanie z drewna, każda karta zawiera zdjęcie Twojego dziecka na górze - uwieczniając ten cudowny moment na zawsze - oraz spersonalizowany tekst zaproszenia pod nim.

Czy to z okazji tego szczególnego wydarzenia, czy też świętując razem z bliskimi członkami rodziny, te wspaniałe zaproszenia pomogą dodać znaczenia temu dniu i sprawią, że chwile będą o wiele bardziej radosne!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.