Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem


Przedstawiamy idealny sposób na uczczenie I Komunii Świętej! Te zaproszena na Pierwszą Komunię Świętą są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby rozpocząć świętowanie.

Pięknie wykonanie z drewna, każda karta zawiera zdjęcie Twojego dziecka na górze - uwieczniając ten cudowny moment na zawsze - oraz spersonalizowany tekst zaproszenia pod nim.

Czy to z okazji tego szczególnego wydarzenia, czy też świętując razem z bliskimi członkami rodziny, te wspaniałe zaproszenia pomogą dodać znaczenia temu dniu i sprawią, że chwile będą o wiele bardziej radosne!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.