Ozdobne Drewniane zaproszenia I Komunia Święta białe kwiaty, rysunkowa dziewczynka

Ozdobne, drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z białymi kwiatami i rysunkową dziewczynką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Ozdobne Drewniane zaproszenia I Komunia Święta białe kwiaty, rysunkowa dziewczynka


Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka to wyjątkowa okazja, którą należy uczcić w wielkim stylu! Dzięki tym pięknym i wyjątkowym drewnianym zaproszeniom możesz dostosować swoją własną wiadomość na zaproszeniu, aby upewnić się, że Twój wyjątkowy dzień odbędzie się tak, jak chcesz.

Zaproszenia zawierają motyw białych kwiatów na dole i na górze zaproszenia oraz  wizerunek dziewczynki z krzyżem, dzięki czemu z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach. Ozdobny kształt nadaje elegancki klimat, który doceni cała Twoja rodzina, czyniąc je jeszcze bardziej osobistymi i niezapomnianymi.

Uchwyć wdzięk i spokój tej wyjątkowej uroczystości dzięki naszym zachwycającym zaproszeniom na Pierwszą Komunię Świętą!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.