Szkic chłopca Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic chłopca Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka to wydarzenie, które zdarza się raz w życiu i chcesz mieć pewność, że je zapamięta. Pozwól nam pomóc uczynić ten wyjątkowy dzień niezapomnianym dzięki naszym wyjątkowym drewnianym zaproszeniom na Pierwszą Komunię Świętą!

Nasze drewniane zaproszenia przedstawiają piękny rysunek chłopca modlącego się z różańcem w ręku, dodając do tego wyjątkowego dnia dodatkową nutkę symboliki. A co najlepsze, spersonalizowany tekst zaproszenia zapewni Twoim bliskim wszystkie informacje, których potrzebują. Wykonane z mocnego i trwałego drewna, zaproszenia te są zbudowane dla trwałego piękna, które nie wyblaknie w miarę upływu czasu.

Zadbaj o to, aby Twój syn lub córka wspominali to niesamowite wydarzenie z radością i sentymentem, wręczając gościom te wspaniałe drewniane zaproszenia jako część ich uroczystości komunii świętej!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.