Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta pudrowe róże, rysunkowa dziewczynka

Drewniane, ozdobne zaproszenia na I Komunię Świętą z pudrowymi różami i rysunkową dziewczynką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta pudrowe róże, rysunkowa dziewczynka


Solidnie wykonane z drewna, te piękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą są dostępne już teraz, aby uhonorować ten wyjątkowy dzień. Spersonalizuj tekst zaproszenia, aby odzwierciedlić ten jedyny w swoim rodzaju moment w życiu Twojego ukochanego dziecka!

Oszałamiający motyw pudrowych róż na dole i górze zaproszenia uzupełniony o wdzięczną sylwetkę dziewczynki z krzyżem sprawia, że to zaproszenie jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Specjalny ozdobny kształt dodaje dodatkową warstwę wyjątkowości, która przekaże Twoją wiadomość w wielkim stylu. Zaproszenia te zostały starannie wykonane z miłością i uczuciem, aby stworzyć wyjątkowy sposób na upamiętnienie tak ważnej okazji. Spraw, aby Twoja Pierwsza Komunia Święta była niezapomniana dzięki tym drewnianym zaproszeniom, które Ty i Twoi goście będą pielęgnować na zawsze!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.