Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta pudrowe róże, rysunkowa dziewczynka

Drewniane, ozdobne zaproszenia na I Komunię Świętą z pudrowymi różami i rysunkową dziewczynką


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ozdobne I Komunia Święta pudrowe róże, rysunkowa dziewczynka


Solidnie wykonane z drewna, te piękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą są dostępne już teraz, aby uhonorować ten wyjątkowy dzień. Spersonalizuj tekst zaproszenia, aby odzwierciedlić ten jedyny w swoim rodzaju moment w życiu Twojego ukochanego dziecka!

Oszałamiający motyw pudrowych róż na dole i górze zaproszenia uzupełniony o wdzięczną sylwetkę dziewczynki z krzyżem sprawia, że to zaproszenie jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Specjalny ozdobny kształt dodaje dodatkową warstwę wyjątkowości, która przekaże Twoją wiadomość w wielkim stylu. Zaproszenia te zostały starannie wykonane z miłością i uczuciem, aby stworzyć wyjątkowy sposób na upamiętnienie tak ważnej okazji. Spraw, aby Twoja Pierwsza Komunia Święta była niezapomniana dzięki tym drewnianym zaproszeniom, które Ty i Twoi goście będą pielęgnować na zawsze!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.