Nowy

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Wianek z kwiatów

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem wianka z kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Wianek z kwiatów


Drewniane zaproszenia komunijne z motywem wianka kwiatów dookoła to idealny wybór dla tych, którzy poszukują unikalnego i atrakcyjnego rozwiązania na ten wyjątkowy dzień. Wykonane z wysokiej jakości drewna, te zaproszenia są nie tylko piękne, ale także trwałe, co sprawia, że będą one doskonałą pamiątką dla solenizanta.


Motyw wianka kwiatów to niesamowicie romantyczny i delikatny wybór, który doskonale wpisuje się w ducha uroczystości pierwszej komunii świętej. Kwiaty od wieków symbolizują piękno, harmonię i nowy początek, a więc idealnie pasują do tego wydarzenia. Wianek z kwiatów otaczający zaproszenie nadaje mu wyjątkowego uroku, przyciągając wzrok i skupiając uwagę na ważnej treści wewnątrz.


Unikalność drewnianych zaproszeń z motywem wianka kwiatów polega również na tym, że są one ręcznie wycinane i każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. To oznacza, że każde zaproszenie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, co z pewnością będzie mile widziane przez gości.


Dodatkowym atutem drewnianych zaproszeń komunijnych jest ich ekologiczność. Wykonane z naturalnego drewna, są one przyjazne dla środowiska, nie niszcząc go i nie pozostawiając trwałych śladów po swoim użytkowaniu.


Drewniane zaproszenia komunijne z motywem wianka kwiatów dookoła zaproszenia to również świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie tradycję. Drewno jest materiałem, który od wieków stosowany jest w rękodziele i sztuce, symbolizując wytrzymałość i solidność. Dlatego też drewniane zaproszenia mogą być postrzegane jako hołd dla przeszłości, łączący się z nowoczesnością poprzez motyw wianka kwiatów.


Dzięki możliwości personalizacji, drewniane zaproszenia komunijne z motywem wianka kwiatów mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji i gustu klienta.

Podsumowując, drewniane zaproszenia komunijne z motywem wianka kwiatów dookoła zaproszenia to nie tylko estetyczne i niezwykle oryginalne rozwiązanie, ale także ekologiczne i osobiste. Wprowadzą one wyjątkowy i unikalny akcent do uroczystości pierwszej komunii świętej, dodając jej magii i piękna.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych