Szkic kwiatów Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z wizerunkiem szkicu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Szkic kwiatów Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Uczcij jeden z najbardziej znaczących momentów w życiu dzięki tym drewnianym zaproszeniom na Pierwszą Komunię Świętą. Piękny motyw kwiatowego szkicu na rogu sprawiają, że każde zaproszenie jest prawdziwym dziełem sztuki.

Spersonalizowany tekst w środku z Twoimi własnymi, wzruszającymi słowami sprawi, że ta specjalna okazja będzie jeszcze bardziej osobista. Te wspaniałe zaproszenia bez wątpienia przyniosą Wam i Waszym bliskim radość i ciepło podczas upamiętniania tej doniosłej okazji.

Pozwólcie, aby każdy gość był zaskoczony tym, jak wyjątkowo się poczuł - bądźcie pewni, że nasze zaproszenia stworzą elegancką atmosferę dla wszystkich uczestników. W końcu ważne jest, aby goście mieli ciepłe wspomnienia, do których będą wracać po tak doniosłym wydarzeniu.

Niezależnie od tego, czy wysyłasz oficjalne zaproszenie, czy tylko przekazujesz informacje, każda piękna drewniana karta z pewnością oczaruje. Zachwyć swoją  rodzinę i przyjaciół zaproszeniami wysokiej jakości, które pozostawią niezatarte wrażenie wdzięczności i miłości. Spraw, aby ta pierwsza komunia była niezapomniana z tymi wspaniałymi zaproszeniami!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.