Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Rumianek

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej motywem rumianku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Rumianek


Satynowa, półprzezroczysta pamiątka I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i motywem rumianku jest niezwykłym i kunsztownym wyborem dla pierwszokomunijnych uczestników i ich rodzin. Ta delikatna i elegancka pamiątka jest idealnym sposobem, aby uwiecznić ten ważny moment w życiu dziecka, dodając mu zarazem nutkę piękna i subtelności.


Wykonana z najwyższej jakości satyny, ta półprzezroczysta pamiątka zachwyca swoim luksusowym wyglądem i niezwykłą precyzją wykonania. Jej delikatność sprawiają, że jest ona przyjemna w dotyku.


Aby nadać tej pamiątce jeszcze większego znaczenia, możesz wybrać dowolny tekst do nadrukowania na jej powierzchni. Może to być imię i data I Komunii Świętej, krótki sentencja religijna lub osobista wiadomość. Możliwość spersonalizowania czyni tę pamiątkę unikalną i wyjątkową.


Motywem rumianku jest znakomite uzupełnienie dla tej pamiątki. Rumianek jest symbolem delikatności, czystości i niewinności. Jego piękne płatki i jasny kolor dodają wrażenia harmonii, spokoju i nadziei. To piękne kwiaty są nierozerwalnie związane z I Komunią Świętą, tworząc piękne skojarzenie ze świętym sakramentem.


Ta satynowa, półprzezroczysta pamiątka I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i motywem rumianku to wyjątkowy sposób na uczczenie tego ważnego wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Jej elegancja, subtelność i spersonalizowany charakter sprawią, że będzie to niezwykły prezent, który zostanie na zawsze zapamiętany. Uwiecznij ten wyjątkowy moment w życiu Twojego dziecka i wręcz mu tę piękną pamiątkę, która będzie przypominała o jego duchowej podróży przez całe życie.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.