Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Szkic chłopca

Drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Szkic chłopca


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka z motywem szkicu modlącego się chłopca to wyjątkowy przedmiot, który zapewni nie tylko wyjątkowe doświadczenie podczas tego ważnego dnia, ale również długotrwałą pamiątkę, która będzie przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu przez wiele lat.


To drewniane pudełko zostało starannie wykonane z wysokiej jakości drewna, gwarantując trwałość i elegancję. Jego estetyczny design, z motywem szkicu modlącego się chłopca, doskonale wpisuje się w atmosferę religijną, jaka towarzyszy temu wyjątkowemu momentowi w życiu dziecka.


Pudełko to idealne jest do przechowywania drogocennych pamiątek związanych z Pierwszą Komunią Świętą, takich jak np. różaniec, medalik lub inne symbole wiary, które będą miały szczególne znaczenie dla dziecka.


Dzięki swojej funkcjonalności, pudełko umożliwia bezpieczne przechowywanie tych cennych przedmiotów, jednocześnie dodając im dodatkowej wartości symbolicznej. Można je również personalizować, co sprawi, że stanie się jeszcze bardziej unikalne dla tego konkretnego dziecka.


Warto dodać, że to niezwykłe pudełko może być również doskonałym prezentem dla dziecka przygotowującego się do Pierwszej Komunii Świętej. Jest ono idealnym sposobem na wyrażenie miłości i wsparcia w tym ważnym dla nich momencie.


Podsumowując, Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka z motywem szkicu modlącego się chłopca to nie tylko praktyczny i elegancki przedmiot, ale również trwała pamiątka, która przypominać będzie o tym ważnym i pięknym dniu przez wiele lat. To idealny sposób na uczczenie tego wyjątkowego momentu w życiu dziecka oraz wyrażenie miłości i wsparcia w tej ważnej dla nich chwili.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka: do kupienia oddzielnie

 

Treść pudełka

Możesz wybrać przykładową treść pudełka lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych, zdjęcia i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.