Szkic chłopca Winietki komunijne satynowe

Winietki komunijne, satynowe na stół z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic chłopca Winietki komunijne satynowe


Satynowe winietki komunijne z motywem szkicu modlącego się chłopca są doskonałą i elegancką dekoracją, która dodaje wyjątkowego charakteru każdej uroczystości pierwszej komunii świętej. Te pięknie zaprojektowane winietki wykonane z wysokiej jakości satyny zachwycają swoją delikatnością i subtelnością.


Motyw szkicu modlącego się chłopca stanowi piękną i znaczącą ikonę religijną, która doskonale odzwierciedla duchowość i głęboką wiarę obecne w tym wyjątkowym dniu. Satynowe winietki z tym motywem są idealnym sposobem, aby podkreślić religijny charakter uroczystości, dodając jednocześnie subtelny i elegancki akcent.


Wybór satynowych winietek komunijnych z motywem szkicu modlącego się chłopca zapewnia doskonałe dopasowanie do każdej aranżacji stołu. Wielkość i kształt winietek są idealne do umieszczenia na talerzach gości lub jako ozdoba na stole. Ich delikatne satynowe materiały tworzą luksusowy i estetyczny wygląd, który podkreśla elegancję całej uroczystości.


Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie komunijne w domu, restauracji czy w innej lokalizacji, satynowe winietki komunijne z motywem szkicu modlącego się chłopca są doskonałym wyborem. Ich uniwersalny charakter pozwala na dopasowanie ich do każdej stylistyki, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Wzbogacają dekorację stołu i nadają mu szczególnego uroku.


Ponadto, te satynowe winietki komunijne można spersonalizować przez dodanie imion gości lub innych ważnych informacji. Może to być piękne pamiątkowe gest, który umożliwia każdemu gościowi znalezienie swojego miejsca przy stole oraz dodaje elementu osobistego związku z tym wyjątkowym dniem.


Satynowe winietki komunijne z motywem szkicu modlącego się chłopca są więc nie tylko eleganckimi ozdobami stołu, ale również doskonałą pamiątką z tego ważnego dnia. Ich wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość i niezawodność, co sprawia, że są to wyjątkowe elementy, które można zachować na długo po zakończeniu uroczystości komunijnej.


Wniosą one do Twojej uroczystości pierwszej komunii świętej wyjątkowy urok i podkreślą jej religijny charakter. Satynowe winietki komunijne z motywem szkicu modlącego się chłopca to piękne i eleganckie dekoracje, które przypominają o głębokiej duchowości i ważnym znaczeniu tego momentu w życiu dziecka.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm