Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Szkic chłopca

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Szkic chłopca


Poszukujesz wyjątkowej pamiątki I Komunii Świętej dla swojego dziecka? Nasza satynowa, półprzezroczysta pamiątka z dowolnym tekstem i motywem szkicu modlącego się chłopca jest idealnym wyborem!


Ta niezwykła pamiątka została stworzona z myślą o upamiętnieniu tego ważnego dnia w życiu Twojego dziecka. Wykonana z wysokiej jakości satyny, jej delikatny i elegancki wygląd dodaje jej specjalnego uroku. Półprzezroczysta forma pozwala na subtelne przepuszczenie światła, czyniąc ją jeszcze bardziej wyjątkową.


Co odróżnia naszą pamiątkę od innych? Możesz spersonalizować ją dowolnym tekstem i motywem szkicu modlącego się chłopca. Dodając imię i datę I Komunii Świętej Twojego dziecka, stworzysz niepowtarzalną pamiątkę, która będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu przez wiele lat.


Nasza satynowa pamiątka I Komunii Świętej wykonana jest z dbałością o najmniejsze detale. Wykorzystujemy najwyższą jakość materiałów, aby zapewnić trwałość i trwałość produktu. Kolorowa grafika przedstawiająca szkic modlącego się chłopca jest pięknie utrzymana w klasycznym stylu, co nadaje pamiątce elegancji i wdzięku.


To nie tylko pamiątka, ale także wyjątkowy prezent dla Twojego dziecka. Będzie mógł ją przechowywać jako cenny relikwiarz swojej I Komunii Świętej, a jednocześnie stanowić piękny element dekoracyjny w domu.


Nie czekaj dłużej - zamów naszą satynową, półprzezroczystą pamiątkę I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i motywem szkicu modlącego się chłopca już dziś! To niepowtarzalna okazja, aby docenić i uhonorować to ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.