Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem Złota ramka z kwiatami

Drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z motywem złotej ramki z kwiatami i dowolnym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane pudełko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem Złota ramka z kwiatami


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze złocistą ramką, ozdobiona delikatnymi kwiatami, to idealny sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w życiu Twojej córki.

To piękne pudełko wykonane z wysokiej jakości drewna oznaczać będzie nie tylko przechowywanie ważnych pamiątek, ale także stanowi doskonałą ozdobę na komodzie lub półce.


Jedną z najwspanialszych cech tego pudełka jest możliwość umieszczenia w nim zdjęcia Twojej dziewczynki. Złota ramka doskonale podkreśla delikatność i niewinność dziecka, a kwiaty dodają subtelności i uroku. To bez wątpienia wyjątkowy sposób na spersonalizowanie tej pamiątki i nadanie jej indywidualnego charakteru.


Dodatkowo, drewniane pudełko zapewnia długotrwałe przechowywanie i ochronę przed uszkodzeniami. Wytrzymałe materiały użyte do jego produkcji, takie jak solidne drewno oraz wysokiej jakości złota ramka, gwarantują trwałość i zachowanie doskonałego wyglądu przez wiele lat.


To idealny prezent dla Twojej córki, chrześniaczki, wnuczki lub innej bliskiej osoby przechodzącej przez ten ważny moment w swoim życiu. Pudełko jest także doskonałym pomysłem na nietypowy prezent dla rodziców dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej.


Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie drewnianego pudełka ze zdjęciem dziewczynki w złotej ramce z kwiatami to nie tylko piękna ozdoba, ale także wyjątkowe miejsce przechowywania ważnych pamiątek. To idealny sposób na zachowanie wspomnień z tego niezapomnianego dnia, które będą mogły być czerpane przez wiele lat.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka: do kupienia oddzielnie

 

Treść pudełka

Możesz wybrać przykładową treść pudełka lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych, zdjęcia i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.