Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Kościół w kwiatach

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem kościoła w kwiatach


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Kościół w kwiatach


Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kościoła w kwiatach to elegancki i wyjątkowy sposób na zaproszenie gości na tę ważną uroczystość religijną. Wykonane z wysokiej jakości satyny, prezentują się bardzo stylowo i gustownie, co sprawia, że będą idealnym dodatkiem do tego wyjątkowego dnia. Motyw kościoła w kwiatach nadaje zaproszeniom delikatności i subtelności, jednocześnie podkreślając ich religijny charakter.


Zaproszenia wykonane są z dbałością o najmniejsze detale, co sprawia, że są nie tylko piękne, ale także trwałe i solidne. Dzięki nim można stworzyć spersonalizowane zaproszenia, które będą doskonale odzwierciedlały charakter samej uroczystości. Dodatkowo satynowa powierzchnia zachwyca swoim połyskiem, co dodaje zaproszeniom elegancji.


Zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kościoła w kwiatach to idealny wybór dla osób, które cenią tradycję i piękno. Dzięki nim można sprawić, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej magiczny i niezapomniany dla wszystkich zaproszonych gości. pomoże to również stworzyć niezapomniane wspomnienie dla samego dziecka, które przyjmie Pierwszą Komunię Świętą.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również