Pudełko, koperta na pieniądze ze zdjęciem

55,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudełko, koperta na pieniądze ze zdjęciem


Minęły już czasy, kiedy Nowożeńcy w ramach prezentów ślubnych otrzymywali mnóstwo powielonych prezentów, które latami zalegały w szafkach kuchennych czy przepastnych szafach. Teraz zwykle, jeśli nie istnieje lista prezentów, Młoda Para wybiera pieniądze – to za ich sprawa może zrealizować swoje marzenia. W jaki sposób jednak przekazać te pieniądze tak, aby ich wręczenie pasowało do rangi ceremonii?

Do lamusa odeszły już białe koperty, ukradkiem wręczane przez ciocie czy wujków. Teraz bowiem pojawiły się eleganckie pudełka – etui, które wspaniale możemy wykorzystać do obdarowania Młodych gotówką bądź czekiem. Co więcej, również Młoda Para może wykorzystać ten pomysł, płacąc orkiestrze czy kamerzyście. Estetyczne pudełko ze zdjęciem i datą ślubu doskonale koresponduje z weselem w każdym stylu i jest odpowiednie nie tylko na tę okazję – śmiało można go wykorzystać również w przypadku chrzcin czy komunii, dobierając odpowiednie zdjęcie na wieczku. Takie etui, wraz z zawartością, stanie się pięknym prezentem, godnym zapamiętania.

 

Materiał: Drewno (sklejka 4mm)

Wymiary: 9,8 x16 x 1,6 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych