Odciski palców Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór odcisków palców


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Odciski palców Etykiety na alkohol


Ideą, która przyświeca większości Młodych Par, jest indywidualność, nie ma się zatem co dziwić, że organizując wesele starają się personifikować obecne na przyjęciu ślubnym produkty.

Ślad własnego charakteru można pozostawić również na butelce z alkoholem, a właściwie na pięknej, wyjątkowej etykiecie na butelkę.

Taka etykieta z odciskiem palców Młodej Pary, to nie tylko wspaniały sposób na zamianę zwyczajnej butelki z alkoholem na butelkę z weselnym trunkiem, ale i na uczynienie z niej doskonałej ozdoby weselnego stołu.

Wysoka jakość wykonania etykiety sprawia ponadto, że jest to doskonały prezent dla weselnych gości, jak i pamiątka dla samej Pary Młodej.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych