Lisy Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór lisów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lisy Etykiety na alkohol


Organizując weselne przyjęcie, warto zadbać o wszystkie jego szczegóły. Umiar oraz spójność poszczególnych elementów jest kluczem do sukcesu, pozwala zachować dyskretny urok elegancji i sprawić, że weselny wieczór będzie tym niezapomnianym.

W trosce o harmonię stylu, nie można zapomnieć również o ślubnych etykietach na alkohol, pozwalających zmienić zwyczajny trunek w weselny napitek oraz uczynić z butelki prawdziwa ozdobę weselnego stołu.

Etykieta na alkohol z motywem uroczej pary listów, stanowi zapowiedź dobrej zabawy w luźnej atmosferze, świadczy bowiem, że Młoda Para ma do siebie duży dystans.

Taka etykieta doskonale pasuje do stylu rustykalnego czy wesela w stylu eko, zaś wysoka jakość wykonania sprawia, że etykieta zauroczy i rozbawi weselnych gości.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm