Lisy Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór lisów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lisy Etykiety na alkohol


Organizując weselne przyjęcie, warto zadbać o wszystkie jego szczegóły. Umiar oraz spójność poszczególnych elementów jest kluczem do sukcesu, pozwala zachować dyskretny urok elegancji i sprawić, że weselny wieczór będzie tym niezapomnianym.

W trosce o harmonię stylu, nie można zapomnieć również o ślubnych etykietach na alkohol, pozwalających zmienić zwyczajny trunek w weselny napitek oraz uczynić z butelki prawdziwa ozdobę weselnego stołu.

Etykieta na alkohol z motywem uroczej pary listów, stanowi zapowiedź dobrej zabawy w luźnej atmosferze, świadczy bowiem, że Młoda Para ma do siebie duży dystans.

Taka etykieta doskonale pasuje do stylu rustykalnego czy wesela w stylu eko, zaś wysoka jakość wykonania sprawia, że etykieta zauroczy i rozbawi weselnych gości.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu