Para w aucie Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór Para w aucie


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para w aucie Etykiety na alkohol


Przyjęcie weselne wcale nie musi oznaczać pompatycznego wystroju czy wyszukanych ozdób.

Młode Pary, które stawiają na swobodną elegancję oraz troszczą się o komfort i dobre samopoczucie weselnych gości, a jednocześnie chcą nadać przyjęciu indywidualny charakter, nawiązując miedzy innymi do swoich pasji, mogą zdecydować się na ozdobienie etykiety na alkohol uroczym motywem pary w aucie.

To nie tylko wyraz podróżniczych zainteresowań przyszłych Nowożeńców, ale również symbol podróży poślubnej, bądź też rozpoczęcia nowej, wspólnej drogi.

Wysokiej jakości, pięknie wykonana etykieta, będzie prawdziwą ozdobą weselnego przyjęcia, a także wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych