Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet kwiatów anemone

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów białe anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet kwiatów anemone


Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy dla Twoich rodziców z podziękowaniem, które będzie trwało wiecznie! Ta piękna szklana tafla jest idealnym sposobem na pokazanie im, jak bardzo doceniasz ich ciężką pracę i poświęcenie włożone w uczynienie Twojego ślubu uroczystością życia.

Każde podziękowanie posiada elegancki wzór kwiatów anemonów i jest spersonalizowany tekstem podziękowań, aby pasował do tematu i kolorów Twojego ślubu.

Twoi rodzice będą zachwyceni tą przemyślaną pamiątką jako trwałym przypomnieniem ich miłości i wsparcia. Zaskocz ich w swoim specjalnym dniu czymś, co mogą pielęgnować na zawsze - szklane podziękowania dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych