Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem w sercu Spotify

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem w sercu Spotify


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem w sercu Spotify


Szklane podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem Pary młodej w sercu oraz wyjątkowym akcentem, jakim jest Spotify, to niezwykły prezent, którym można wyrazić swoją wdzięczność i miłość wobec najważniejszych osób w naszym życiu. Ten produkt oferuje pełną personalizację zdjęcia oraz tekstu, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym dla każdej pary młodej.


Wszystkim parom młodym, które pragną wyrazić swoje podziękowania i uczucia w niezwykły sposób, ten szklany prezent okaże się idealnym wyborem. Zdjęcie Pary młodej umieszczone w sercu symbolizuje moc uczuć i więzi, jakie istnieją między rodzicami a dziećmi, szczególnie w dniu ślubu. Dodatkowo, obecność logo Spotify nadaje temu produktowi unikalny charakter, odzwierciedlając współczesne trendy i preferencje młodych par.


Personalizacja jest kluczowym elementem tego produktu. Dzięki niemu można dodać dowolne zdjęcie Pary młodej, wybrać piosenkę Spotify oraz tekst, który najlepiej oddaje ich relację i wdzięczność wobec rodziców. Może to być zestaw sentymentalnych słów, wyjątkowe przysłowie lub po prostu podziękowanie, które dotrze do serc najważniejszych osób w naszym życiu.


Wykonane ze szkła wysokiej jakości, to podziękowanie występuje w eleganckim, minimalistycznym stylu, który sprawia, że pasuje do każdego typu wnętrza. Może stanowić piękny dodatek do domu rodziców lub miejsce, w którym będą mogli często wspominać ten wyjątkowy dzień. Wybierając ten produkt, można mieć pewność, że jest on nie tylko piękny, ale także trwały i odporny na uszkodzenia.


Przesłanie tego prezentu jest głębokie i pełne miłości. Szklane podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem Pary młodej w sercu oraz logo Spotify to wyjątkowa pamiątka, która będzie przypominać o tym, jak ważne są relacje rodzinne i podziękowania za ich wsparcie i miłość. Niezależnie od okazji, ten prezent z pewnością rozczuli i doceni go każdy rodzic. To piękne wyrażenie wdzięczności i uczuć, które przez lata będzie przypominać o radościach i wzruszeniach związanych z dniem ślubu.

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji