Szklane podziękowania dla Rodziców Pudrowe róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem pudrowch róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Pudrowe róże


Szukasz idealnego sposobu, aby powiedzieć "dziękuję" swoim rodzicom? Te oszałamiające szklane tafle olśniewają nadrukiem pudrowych róż na górze i na dole podziękowania, podczas gdy spersonalizowany tekst w środku wysyła Twoje przesłanie uznania w wyjątkowy i piękny sposób.

Niezależnie od tego, czy chcesz podziękować za lata bezwarunkowej miłości i wsparcia, czy za specjalny prezent, nasze podziękowania dla rodziców z pewnością pokażą, jak bardzo Ci na nich zależy.

Ten podziękowania są wykonane z odpornego szkła, aby zapewnić trwałą pamiątkę Twojej wdzięczności. Nie czekaj - daj rodzicom znać, jak bardzo ich doceniasz, kupując podziękowania dla rodziców już dziś.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych