Litery na stół LOVE

Drewniane litery na stół LOVE na podstawce.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

29,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Litery na stół LOVE


Love to słowo, które rozumie każdy i które powinno towarzyszyć Młodej parze w dniu ich ślubu. I to nie tylko jako wyznanie składane przez obliczem Boga, czy też urzędnika, ale jako symbol czegoś wyjątkowego, uczucia, zdolnego przenosić góry.

Dlatego też litery układające się w napis „love”, to wspaniały pomysł na ozdobę stołu Nowożeńców. Nie tylko pozwala to znacząco wyróżnić go wśród innych, ale również nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Misterne wykonanie napisu sprawia, że ozdoba przyciąga wzrok, ponadto jego uniwersalny charakter sprawia, że pasuje on do wielu stylów wesela, poczynając od rustykalnego, po nowoczesne wesele bądź też przyjęcie w stylu „eko”.

 

Materiał: drewno 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu