Mapa Europy Skrzynka na wino + 2 kieliszki

Skrzynka na wino z trzema przegródkami grawerowana laserowo + 2 kieliszki z motywem mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,00 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Mapa Europy Skrzynka na wino + 2 kieliszki


Tradycja wręczania prezentów weselnym gościom już na stałe rozgościła się w Polsce. Zwykle są to drobne, symboliczne upominki, które mają przypominać gościom o dobrej zabawie i budzić wspaniałe wspomnienia.

Są jednak tacy goście, którzy zasługują na nieco bardziej wartościowy upominek, którym należą się szczególne podziękowania. Są to między innymi Rodzice, którym – w podzięce za trud włożony w wychowanie – warto wręczyć tak wspaniały prezent, jak skrzynka na wino.

Elegancka i wysokiej jakości skrzynka, ozdobiona motywem mapy Europy, to doskonały pomysł na podziękowanie, a przy tym na wzbudzenie zachwytu. Motyw mapy może nawiązywać do podróżniczych pasji Młodej Pary czy Rodziców, ale może również spełniać rolę pięknego motywu, idealnie komponującego się ze skrzynka na wino.

Dołączone kieliszki na wino zachęcają do delektowania się trunkiem, wspaniale też dopełniają ten wyjątkowy zestaw prezentowy.

 

Skrzynka na wino z trzema przegródkami grawerowana laserowo + 2 kieliszki GRATIS!

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Kolor: naturalny

2 kieliszki: GRATIS!

Wymiary wewnętrzne: 32cm (wys.) x 27,8cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 34cm (wys.) x 29,8cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść na skrzynce

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem graweru.

 

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych