Numerek na stół NP001

Nasze oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół wykonane są z perłowego papieru.

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerek na stół NP001


To rozwiązanie jest doskonałe dla par, które lubią skromność i elegancję.

Subtelny papierowy numerek został przyozdobiony delikatną cyrkonią.

Wyraźne cyfry napisane trwałą, czcionką wysokiej jakości tuszem idealnie spełnią swoją funkcję. Dzięki temu Wy zachowacie spokój, tak potrzebny w tym wielkim dniu.

Gdy zaproszonych jest dużo, warto ułatwic im odnalezienie miejsca przy stole, nawet gdy jest on jeden (ustawiony w tzw. L, U lub E).

 

Nasze oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół wykonane są z perłowego papieru (zobacz wzornik papierów). Można również wybrać inny kolor.

 

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych. Z pewnością zaskoczycie gości oryginalnym pomysłem i elegancją.

 

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Powiązane wpisy na blogu