Numerki na stół Kwiaty rustikal

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - motyw rustykalnych kwiatów

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Kwiaty rustikal


Świętuj swój wielki dzień z naszym wykwintnym numerkiem na stół weselny! Ten papierowy numer stołu to idealny sposób, aby pokazać gościom ich przypisane miejsca i śledzić każdy szczegół twojego specjalnego wydarzenia.

Dzięki rustykalnemu motywowi z pięknymi kwiatami wokół numerku, ten element będzie wspaniałym dodatkiem do każdego otoczenia.

Spersonalizowany tekst zawiera również Wasze imiona i datę zaślubin dumnie wydrukowany w środku, więc możesz zabrać te wspomnienia ze sobą długo po zakończeniu uroczystości.

Upewnij się, że wszyscy Twoi goście mają swoje miejsce przy stole, zamawiając jeden z naszych wspaniałych numerków na stół weselny już dziś!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych