Las Numerki na stół

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - motyw gór

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Numerki na stół


Dodaj magicznego akcentu do dekoracji stołu weselnego dzięki tym oszałamiającym papierowym numerkom na stół!

Ten perfekcyjnie wykonany numerek zawiera na górze ma nadrukowane niebieskie chmury, a na dole piękny motyw lasu. W mgnieniu oka przeniosą Państwo swoich gości w bajkową scenerię - idealny do eleganckiego i wyrafinowanego stylu wesela, który pozostanie w pamięci na długo po zakończeniu uroczystości.

Te zachwycające detale są nie tylko dekoracyjne, ale również użyteczne! Niech Państwa goście łatwo odnajdą swoje miejsce dzięki numerom przypisanym do każdego miejsca.

Dzięki tym papierowym numerkom na stół, mogą być Państwo pewni, że przy żadnym z nich nie zabraknie wyrafinowania i stylu, którego życzą sobie Państwo w tym wielkim dniu.

Piękne, personalizowane i niezwykle praktyczne - to idealny sposób, aby wszyscy Państwa goście znaleźli się na właściwym miejscu we właściwym czasie.

Czego więcej można chcieć? Zatraćcie się Państwo w marzeniach o romantyzmie i elegancji dzięki tym czarującym papierowym numerkom na stół!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm