Numerki na stół Akwarelowe koło

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - motyw akwarelowe koło

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Akwarelowe koło


Zrób niezapomniane oświadczenie na swoim przyjęciu weselnym z naszym jedynym w swoim rodzaju numerkiem nas stół! Każdy papierowy numerek posiada piękny kwiatowy motyw w rogu, zapisany numer dla łatwej identyfikacji oraz imiona nowożeńców i datę ślubu w środku.

Upewnij się, że każdy wie, czyj to wyjątkowy dzień wśród Twoich bliskich! Ten numer stołu jest idealny, aby wyrazić swoją miłość do wszystkich obecnych i stworzyć atmosferę radości i świętowania. Dzięki klasycznemu wzornictwu, ten ponadczasowy element doda eleganckiego akcentu do każdego wydarzenia lub przyjęcia.

Skorzystaj więc z tej specjalnej oferty już dziś i spraw, by ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej niezapomniany dzięki tym serdecznym numerom stołów!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm