Lawenda Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Lawenda Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na każdym weselu, warto zatem w specjalny sposób im podziękować – nie tylko za przybycie na weselną uroczystość, ale również za lata wytężonej pracy, poświęceń i trudów, za wychowanie i wskazywanie drogi, która doprowadziła Młodą Parę właśnie do tego momentu. Jednym ze sposobów, by podziękować, a jednocześnie obdarzyć rodziców wyjątkowy prezentem, jest skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem lawendy.

Skrzynka na wino to nie tylko prezent o romantycznym charakterze, nie tylko opakowanie na wino, ale również piękny i starannie wykonany przedmiot, który stanowić może ozdobę barku, który budzić będzie wspomnienia wyjątkowych chwil weselnej zabawy.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych