Białe kwiaty Ślubna Skrzynka na wino + 2 kieliszki

Skrzynka na wino z trzema przegródkami + 2 kieliszki z motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,00 zł


Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubna Skrzynka na wino + 2 kieliszki


Zwyczaj wręczania prezentów weselnym gościom, trwale zagościł w polskiej tradycji. Wyjątkowi gości wymagają wyjątkowych prezentów, dlatego też Ci szczególnie, czyli Rodzice, zasługują na to, by otrzymać coś wyjątkowego, co budzić będzie piękne wspomnienia.

Sposobem na to, by docenić rodzicielski trud włożony w wychowanie oraz podziękować za całokształt, jest ślubna skrzynka na wino, ozdobiona motywem białych kwiatów.

Wysokiej jakości skrzynka na wino, zawierająca też dwa kieliszki, to piękny prezent, który dobitnie świadczyć będzie o roli, o znaczeniu rodziców w życiu Państwa Młodych. To podarek, który będzie wyrazem szacunku i podziękowania za doprowadzenie do miejsca, w którym Nowożeńcy zaczynają kroczyć już swoją drogą.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Kolor: naturalny

2 kieliszki: GRATIS!

Wymiary wewnętrzne: 32cm (wys.) x 27,8cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 34cm (wys.) x 29,8cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść na skrzynce

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu