Pióra boho Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem piór boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Pióra boho Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Łapacz snów to wyjątkowy przedmiot, który zapewnić ma zdrowy, spokojny sen i powodzenie. Umieszczone na nim pióra czynią z niego ozdobę w stylu boho, doskonale pasującą do wesela boho, ale też do przyjęcia w klimatach: romantycznym czy klasycznym.

Pióra boho pięknie będą wyglądać również w charakterze motywu zdobiącego skrzynkę na wino. Dzięki nim drewniana skrzynka na dwa wina stanie się doskonałym upominkiem dla tak wyjątkowych weselnych gości, jakimi są rodzice Młodej Pary. Elegancka skrzynka na wino zachwyci nie tylko amatorów tych trunków, stanowić będzie też piękną pamiątkę, pozwalająca wrócić wspomnieniami do weselnej uroczystości.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.